Vína

Vína sú vyrobené z hrozien vlastnej produkcie, za pomoci preverených pracovných postupov a osvedčenej technológie vo vlastných priestoroch a zariadeniach, kde každý aspekt pestovania, spracovania hrozna, výroby a fľašovania vína je starostlivo riadený a kontrolovaný jednou rodinou na jednom mieste.

Takýto prístup k práci zaručuje, že sa ku spotrebiteľovi dostane len kvalitné víno s jedinečným rukopisom jedného producenta, z unikátnej vinohradníckej oblasti.

Jednotná cena pre všetky odrody je 4-Eur a 3,5-Eur bez etikety. (Uvedená cena je bez DPH, za jednu fľašu.)

Môžete objednať aj cez kontaktný formulár pre osobný odber. Napíšte nám druh a počet vín, ktoré si chcete objednať. (Kartón obsahuje 6 fliaš.)

Cena pre biele vína je 1.5-Eur a červené 2-Eur. (Cena za jeden liter s DPH.)

Nasledovné odrody sú k dispozícii buď do vlastných nádob, alebo do našich 5-litrových PET nádob:

Dodanie:

Uprednostňujeme osobný odber.


Podmienky:


Je možné, že u niektorých vín došlo alebo dôjde k vyzrážaniu tzv. vinného kameňa (známe tiež ako vinné diamanty, príp. kryštálový sediment a pod.). V tomto prípade sa nejedná o závadu. Práve naopak, jeho prítomnosť vo fľaši naznačuje, že dané víno nebolo chemicky stabilizované proti sedimentu, čo prispieva k zachovaniu prirodzených chutových a aromatických vlastností vína.


Zásielky sú balené s maximálnou obozretnosťou. V prípade, že by Vám napriek tomu zásielka prišla poškodená (mokrá krabica, počuť rozbité sklo a pod.) rozhodne ju nepreberajte, vráťte ju doručovateľovi a informujte nás o tejto skutočnosti písomne. O rozsahu poškodenia, alebo čiastočnej strate obsahu musí byť s doručovateľom spísaný zápis o škode. V prípade oprávnenéj reklamácie Vám bude dodaná nová zásielka, alebo v prípade, že predmetný tovar už nebude, vrátená kúpna cena.


Platí pre objednávky e-mailom (kontaktný formulár):
V rámci likvidácii odpadov postupujte šetrne voči životnému prostrediu a v maximálnej miere využívajte separovaný zber odpadu.

Vína sú vyrobené z vlastných vinohradov bez zemepisného označenia. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!

Product of Slovakia