Vína

Vína sú vyrobené z hrozien vlastnej produkcie, za pomoci preverených pracovných postupov a osvedčenej technológie vo vlastných priestoroch a zariadeniach, kde každý aspekt pestovania, spracovania hrozna, výroby a fľašovania vína je starostlivo riadený a kontrolovaný jednou rodinou na jednom mieste.

Takýto prístup k práci zaručuje, že sa ku spotrebiteľovi dostane len kvalitné víno s jedinečným rukopisom jedného producenta, z unikátnej vinohradníckej oblasti.

 • Odrodové vína:

 • Fľaše objemu 0.75 L.

 • Vína je možné zakúpiť aj bez etikety za nižšie ceny.

 • Uprednostňujeme osobný odber.

Jednotná cena pre všetky odrody je 4-Eur a 3,5-Eur bez etikety. (Uvedená cena je bez DPH, za jednu fľašu.)

Môžete objednať aj cez kontaktný formulár pre osobný odber. Napíšte nám druh a počet vín, ktoré si chcete objednať. (Kartón obsahuje 6 fliaš.)

 • Sudové vína:

Nasledovné odrody sú k dispozícii buď do vlastných nádob, alebo do našich 5, príp. 3 litrových PET nádob:

 • Veltlínske zelené

 • Müller-Thurgau

 • Cabernet Sauvignon

Dodanie:

Uprednostňujeme osobný odber.

 • Platí pre fľašové vína: V niektorých prípadoch, vína môžeme doručiť prostredníctvom kuriérskej služby. Dostupnosť možnosti doručenia oznámime na tejto webovej stránke. Ak si prajete byť informovaný e-mailom, napíšte nám cez kontaktný formulár.

 • Platí pre sudové vína: V prípade záujmu o dodávky väčšieho množstva nás neváhajte kontaktovať telefonicky.


Podmienky:

 • Pre dlhšie uskladnenie, doporučujeme vínam zaistiť odpovedajúce podmienky: tmavé priestory s optimálnou teplotou do 13°C, v polohe naležato. Víno je nutné po dodaní nechať tzv. odpočinúť, aby sa prepravou narušené vlastnosti dostali do optimálneho stavu.


 • V prípade, že obsah fľaše je závadný, je nutné víno u nás reklamovať vrátane korku do 7 kalendárnych dní od dňa nákupu. V prípade oprávnenéj reklamácie víno vymeníme, alebo v prípade, že predmetné víno už nebude, vrátime kúpnu cenu.

Je možné, že u niektorých vín došlo alebo dôjde k vyzrážaniu tzv. vinného kameňa (známe tiež ako vinné diamanty, príp. kryštálový sediment a pod.). V tomto prípade sa nejedná o závadu. Práve naopak, jeho prítomnosť vo fľaši naznačuje, že dané víno nebolo chemicky stabilizované proti sedimentu, čo prispieva k zachovaniu prirodzených chutových a aromatických vlastností vína.


 • Platí v prípade doručenia:

Zásielky sú balené s maximálnou obozretnosťou. V prípade, že by Vám napriek tomu zásielka prišla poškodená (mokrá krabica, počuť rozbité sklo a pod.) rozhodne ju nepreberajte, vráťte ju doručovateľovi a informujte nás o tejto skutočnosti písomne. O rozsahu poškodenia, alebo čiastočnej strate obsahu musí byť s doručovateľom spísaný zápis o škode. V prípade oprávnenéj reklamácie Vám bude dodaná nová zásielka, alebo v prípade, že predmetný tovar už nebude, vrátená kúpna cena.


Platí pre objednávky e-mailom (kontaktný formulár):

 • Ak budete mať z akýchkoľvek dôvodov záujem o stornovanie objednávky, kontaktujte nás. U dokončenej objednávke je možné tovar vrátiť nepoškodený do 7 kalendárnych dní od dňa prevzatia (pri osobnóm odbere), alebo od dňa doručenia (pri doručení). Odstúpenie od objednávky je potrebné realizovať písomnou formou najneskôr v uvedenóm termíne, pričom náklady spojené s doručením predmetného tovaru idú na vrub spotrebiteľa.


 • Po úhrade a vybavení objednávky pre osobný odber je nutné tovar vyzdvihnúť do 30 kalendárnych dní od dátumu vybavenia objednávky potvrdenej e-mialom. V prípade nevyzdvihnutia tovaru v tejto lehote si vyhradzujeme právo objednávku zrušiť a tovar ponechať. V prípade, že potrebujete lehotu predĺžiť kontaktujte nás v rámci lehoty. (Za predĺženie lehoty možný poplatok za náklady súvisiace s dlhodobým uskladnením a manipuláciu tovaru.)V rámci likvidácii odpadov postupujte šetrne voči životnému prostrediu a v maximálnej miere využívajte separovaný zber odpadu.

Vína sú vyrobené z vlastných vinohradov bez zemepisného označenia. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!

Product of Slovakia